داروی تندرستی و جوانی

 

داروی تندرستی و جوانی در نزدیکی شماست .مخلوط سیر و لیمو، گرفتگی رگ ها را برطرف می کند دوستانیکه مشکل گرفتگی رگ های قلبی، کبد و تیروئیدیا مشکل چربی خون بالا، یا مشکل سایش دندان(دندان قروچه) و یا جرم دندان دارید . . .این نوشیدنی را آزمایش کنید.

آیا همیشه احساس خستگی‌ و سستی می‌کنید؟آیا پوست خشک و ناخن‌های شکننده دارید؟ همیشه می‌لرزید و احساس سرما می‌کنید؟ دستان سرد و پاهای سرد دارید؟آیا تمرکز کردن برایتان دشوار است؟آیا دچار ضعف حافظه شده اید؟این نوشیدنی را آزمایش کنید.

البته بسیارتوصیه شده بانوان گرامی در زمان بارداری‌ و شیردهی از نوشیدن این دارو خودداری نمایند.

اگر دچار گرفتگی رگ های قلبی شده اید، نیازی به عمل قلب باز ندارید، زیرا گرفتگی رگ ها پس از این، شما را آزار نخواهد داد. فقط باید روزی نصف استکان(برابر 30 سی سی) از این نوشیدنی غلیظ و طبیعی را بخورید تا مشکلتان به کلی برطرف گردد.

افرادی که مشکل چربی خون بالا دارند و میزان کلسترول بد (LDL) در آنها بالاست و رگ های بدن آنها در اثر رسوب چربی ها دچار گرفتگی شده است ، پس از مصرف این دارو می توانند شب ها بدون پریشانی خاطر، خواب آرام و آسوده ای داشته باشند.

همچنین مصرف این دارو، برای کسانی که سایش دندان)دندان قروچه( و یا جرم دندان دارند، مفید است.

طرز تهیه:

30 عدد حبه ی سیر را پوست بگیرید و همراه با 5 عدد لیمو ترش )شیرازی( با پوست که هسته های آنها را گرفته اید، در همزن)میکسر( بریزید. پس از آن که همه ی محتویات در میکسر له شد، با یک لیتر آب مخلوط نموده و بجوشانید )نکته ی مهم: تنها باید یک بار جوش بخورد(.

پس از سرد شدن، آن را از صافی رد نمایید و محتویات را داخل یک شیشه بریزید و در یخچال نگهداری کنید.

طرز مصرف:

روزانه نصف استکان از این نوشیدنی را (به اختیار خودتان پیش یاپس از خوراکهای اصلی) بخورید. پس از گذشت سه هفته ، احساس جوانی و شادابی در تمام وجودتان نمایان خواهد بود، زیرا تمامی گرفتگی های رگ های بدن و سایر مشکلات آن مانند دید کم و سنگینی گوش برطرف خواهد شد.

به یاد داشته باشید، بعد از مصرف یک دوره ی سه هفته ای، باید هشت روز استراحت کرده و سپس دومین دوره ی مصرف سه هفته ای را شروع کنید. به این ترتیب یک تاثیرخوب را تجربه خواهید کرد. این دوره ی درمان ارزان و بی ضرر را می بایست هر ساله تکرار کنید.

البته باید گفت که با خوردن این نوشیدنی، هیچ کس بوی نامطلوب سیر را از شما احساس نخواهد کرد.


(اگر مشکل قلبی دارید، بهتر است قبل از مصرف این مخلوط با پزشک خود مشورت کنید.)

منبع : سایت دانشکده پزشکی دانشگاه اِرلانگن آلمان

https://www.facebook.com/javad.bagherian

http://danesherouz.persianblog.ir

/ 1 نظر / 85 بازدید
نیلوفر

وب متفاوت و بسیار خوبی دارین